23 lut 2015

Jest już nasz występ w sieci!!! :)


Już jest! Nagranie piątego odcinka programu "Nut Ferment" z udziałem moim i mojego cudownego zespołu! :) Mieliśmy więlką przyjemność wystąpić na Scenie Ciśnień Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu. Zagaliśmy moje nowe dwa utwory - "Put Your Hands Up" i "Gdy Przychodzi Noc", które napisałam wspólnie z mężem mym - Bartkiem Niebieleckim :)  Zagraliśmy także cover zespołu Fruhstuck pt. "Rage" w zupełnie innej, bo całkiem nowej, naszej aranżacji :) Chłopakom z Fruhstuck bardzo się podobało i byli w szoku, że to icj kawałek :) Mam nadzieję, że Wam również się spodoba :) Myślę, że musimy go dograć do nowej płyty, bo bardzo dobrze nam się go gra i z chęcią zachowam go w swoim repertuarze :) Dziękuję pięknie za zaproszenie do programu. 

Miłego oglądania/słuchania... :)
                                                  


8 komentarzy:

 1. Alu jak ja Cię dawno nie widziałam... Nic się nie zmieniłaś - Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Alicja, występ fantastyczny!!! . Słuchałam już kilkanaście razy. Mam w pamięci Ciebie w Idolu - to jaką przemianę przeszłaś jest wspaniałe. Trzymam kciuki za sukcesy - w tym "trudnym" muzycznym świecie!

  PS> Fantastyczny strój - zdradzisz gdzie taki dostane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki serdeczne! :) Strój we flamingi od mojej przyjaciółki - Anny Maksymiuk by EmEm Szop. Polecam! Teraz wchodzi nowa kolekcja. Boska! :)

   Usuń
 3. Boskie! Obejrzałam z bananem na twarzy i wielką ochotą na więcej. Kiedy będziesz śpiewać na Śląsku, Górnym of course.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki serdeczne! Wszystkie info o koncertach są na alicjajanosz.pl Zapraszam więc do śledzenia i mam nadzieję, że się na jakimś koncercie niebawem spotkamy :)

   Usuń
 4. Alicja!!! Ile w Tobie jest energii! Siedzę z Maluszkiem moim i słucham WAS! I jestem pod wrazeniem. Małemu tez bardzo sie podoba! Bardzo mocno trzymam za Was kciuki i chetnie poszłabym na Wasz koncert. Jak bedziecie wystepować w Łodzi koniecznie napisz na blogu.Mój syneczek jest w tym samym wieku co Twój ( ma teraz 5,5 miesiąca). I jeszcze jedno: super wyglądasz. Mi niestety nie udalo sie jeszcze wrócic do formy sprzed ciąży :(( Pozdrawiam Aga

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spokoooojnie, powolutku... :) Aga, każdy organizm jest inny i jeden potrzebuje mniej, a drugi więcej czasu. Najważniejsze, żeby być zdrowym :) Pozdrawiam Ciebie i rówieśnika mojego Tymka :) I dziękuję za miłe słowa! Cieszę się, że się podoba i mam nadzieję, że niebawem coś zagramy w Łodzi i się spotkamy!

   Usuń