27 lut 2013

zmotywowana do szycia - dzięki Royal Stone!

Na początku roku dostałam od mojego ulubionego sklepu z kamieniami, koralikami i innymi akcesoriami do wyrobu biżuterii Royal Stone prezent w postaci paczki z kolorową zawartością. Dzięki temu, natchnęło mnie do sutaszowania :) Tutaj dokumentacja tego zdarzenia, a najświeższe efekty w zakładce obok.

Ps. Na jednym ze spacerów z moją siostrzenicą polazłam z wózkiem do tego sklepu i zrobiłyśmy taką zadymę przepychając się pomiędzy półkami z tymi wszystkimi błyskotkami, że nie można było na nas nie zwrócić uwagi :P Było mi strasznie głupio i przepraszałam chyba ze sto razy, ale jak się okazuje, Panie z obsługi były bardzo miłe, a ponieważ dotarły do moich sutaszowych s-tworów, dostałam jeszcze za to nagrodę ;) Miło bardzo. Dziękuję!
8 komentarzy:

 1. Alu, fajny nowy szablon bloga ale średnio się czyta bo nic nie widać (przynajmniej ja nic nie widzę) i to bardzo utrudnia czytanie.

  Pozdrawiam z 3miasta :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj, też chciałabym być w taki sposób motywowana! ;) Widzę wiele pięknych i kolorowych cudeniek. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Miło nam, że zmotywowałyśmy!! :)) Koraliki koralikami, ale najfajniej i tak jest oglądać to, co z nich później powstaje.. Gratulujemy pomysłowości! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam, miło mi tu gościć :) Nie wiedziałam, że oprócz muzyki robisz jeszcze biżuterię , świetnie :) Cieszę się , że tu trafiłam :) będę obserwować Twój blog :)
  Zapraszam do siebie :)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Hmmm fajny prezencik :) czas na kolejne dzieła Alu !!!

  OdpowiedzUsuń
 6. I ja jestem radośnie zdumiona, że pięknie śpiewająca Alicja lubi robić biżuterię, artystyczna dusza jak się patrzy. Gdzie można zobaczyć Twoje biżuteryjne poczynania? Pozdrawiam ciepło:)

  OdpowiedzUsuń
 7. trafiłam dzisiaj do Ciebie przez przypadek, patrzę a tu zakładka sutasz:) nie wiedziałam, że tym też się zajmujesz :) pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń