30 sie 2012

zmiana domeny z ajanosz.blog.pl na alicjajanosz.blogspot.pl

Dokładnie tydz. temu założyłam bloga pod adresem ajanosz.blog.pl, ponieważ alicjajanosz.blog.pl już została przez kogoś zajęta. Dopiero będąc już użytkownikiem bloga zorientowałam się, że nie dość, że na blogspot.pl są ciekawsze rozwiązania wizualne (chyba, że tam czego nie zdołałam odkryć, co zważając na mój kolor włosów jest bardzo prawdopodobne), to domena z moim imieniem i nazwiskiem tutaj była jeszcze wolna! Więc prędko ją zarezerwowałam i zdecydowałam się przenieść tego nowo narodzonego bloga właśnie tutaj :)
Miło, jeśli tu trafiłeś drogi mój czytelniku i mam nadzieję, że pozostaniesz, bo wciąga mnie to blogowanie. Stwierdziłam, że skoro to początek, to wpisy z poprzedniego (nie byle jakiego, bo w końcu mojego pierwszego blogowego) tygodnia wklejam poniżej, gdyby ktoś miał ochotę poczytać do snu :) A'propos, my właśnie wróciliśmy z cudnego jam session i też idziemy spać... Spokojnej nocy :)

4 komentarze:

 1. zajrzałam bo skoro blogspot to jak w rodzinie :) i znalazłam sporo ładnie ułożonych literek w słowa, zdania i całe posty. Z pewnością będę wpadać na wirtualną herbatę od czasu do czasu, a może i coś razem poszyjemy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Blog Twój bardzo miło się czyta! ;)
  Piszesz bardzo ciekawie aż chce się czytac. :)
  A co do szablonu.. Bardzo mnie się podoba ;)
  Pozdrawiam Was. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Aaaj, zaczytałam się :) genialnie pani zaczyna, czytam już kilka razy niektóre wpisy i jestem zachwycona. Czekam na więcej, by mieć co czytać, jak to pani mówi: "do snu" ;)
  No i też zapraszam do siebie w wolnej chwili.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Blogspot daje w ogóle dzikie możliwości, jeśli ktoś umie trochę projektować :) zobacz olesku.pl & wrzodak.com & alexandrabury.com - one wszystkie są blogami na blogspocie, chociaż wcale nie wyglądają na pierwszy rzut oka :)

  OdpowiedzUsuń